GeriSpor Mondi yüzümüze nasıl bakacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mondi yüzümüze nasıl bakacak

İsyan bayrağı açarak Antalya kampına gitmeyen iki futbolcu, "Biz de paramızı almasını bilirdik. Mondragon’un yaptığı büyük bir ayıp" dedi.

YÖNETİMİN el altından verdiği paraları almadıkları gibi çekleri de kabul etmeyen İliç ile Tomas, gizlice para alıp herkesten önce tatile çıkan kaleci Mondragon’a ateş püskürüyor. "Mondi yüzümüze nasıl bakacak" diyen ikili, menajerleri vasıtasıyla şu mesajı verdiler: "Mondi’nin ligin bitimine 3 hafta kala yönetimle pazarlığa oturup parasını kopardığını öğrendik. Biz de aynı yola başvurabilirdik. Biz sadece kendimizi değil, takımdaki diğer arkadaşlarımızı da düşündük.

Biz kabul etmedik

El altından para teklif ettiler, kabul etmedik. Eğer tek başımıza bir şeyler yapmaya çalışırsak, diğer arkadaşlarımıza haksızlık etmiş olmaz mıyız? Şimdi soruyoruz, Mondragon bizim ve takımdaki diğer arkadaşlarının yüzünü nasıl bakacak? Onun yaptığı büyük bir ayıp. Eğer bir ödeme yapılacaksa, bundan takımdaki her futbolcunun yararlanması lazım. Biz bir karar aldık. Artık geri dönüş olmaz. Sonuçlarına da katlanacağız."

Sasa İliç’in, G.Saray’a transfer olduğu dönemde, İstanbul’a gelmeden önce kendisine peşinat olarak 200 bin euro söz verildiği, ancak bunu dahi alamadığı ortaya çıktı. Sırp futbolcu söz verilen paranın ancak 30 bin eurosunun ödendiğini belirtirken, "Anlaşmamızdan bir hafta sonra bir yönetici elinde torbayla geldi. Torbadaki paralar 5, 10 ve 20 euroluk banknotlardan oluşuyordu. Saya saya bitiremedik. Toplam 30 bin euro olan bu paraların Almanya’da oynanan bir maçın hasılatından geldiğini öğrendik" dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle