"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Monaco Prensi Türkiye’ye geliyor

Monaco Prensi 2. Albert, 5-7 Kasım tarihleri arasında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye geliyor.

Gökhan-Siren Çarmıklı, Feryal-Kemal Gülman ve Demet Sabancı Çetindoğan’ın da aralarında olduğu Türk iş dünyasının birçok ünlü ismi son yıllarda Monaco’yu adeta komşu kapısı yapmıştı. Prenses Grace Kelly Vakfı’nın 59 yıldır muhtaç çocuklar yararına düzenlediği, 24 Mart’ta Monaco’daki Yıldızlar Salonu’nda düzenlenen Gül Balosu’nun ardından son olarak 3 Ağustos’ta 64’üncüsü düzenlenen ve Prens II. Albert ve Prenses Charlene’in ev sahipliğinde düzenlenen Kızılhaç Balosu’na da katılan Türkler burada Monaco Prensi 2. Albert’in yanı sıra Avrupa jet sosyetesi üyeleri ile de dostluklar kurmuştu. Belçika Prensi Philippe ve Belçikalı işadamlarının Türkiye’yi ziyaretinin ardından Monaco Prensi 2. Albert, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 5-7 Kasım’da Türkiye’ye geliyor. 6 Kasım’da Ankara’da Cumhurbaşkanı Gül’ün misafiri olacak olan Prens 2. Albert, 7 Kasım’da ise 50 Monacolu işadamıyla İstanbul’a gelerek, Türk işadamlarına hem iadeyi ziyaret hem de ticaret yapacak.

Evli mutlu çocuklu

Demet Akalın’ın eski eşi, Chocolate Cafe’nin ortaklarından Oğuz Kayhan, aradığı aşkı Azeri güzel Leyla Süleymanova’da buldu. 2011’in ekim ayında evlenen çift, geçtiğimiz aylarda Taha adını verdikleri oğullarını kucaklarına aldı. Geçtiğimiz gün Atiye Sokak’taki KAV Butik’te gördüğüm çift evliliklerinin birinci yıldönümlerini kutlarken, en büyük hediyenin oğulları olduğunu söyledi.

Valizlerini de sevgilisini de bıraktı

Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy, Paris tatilinden önceki gün döndü. Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen ikiliden Sabancı, gazetecileri görünce sevgilisi ve valizlerini bırakarak taksiyle oradan ayrıldı.

İşle eş arası mekik dokuyor

Galatasaray’ın eski başkanı Adnan Polat’ın kızı Eda Polat, geçtiğimiz yaz Yunan Dimitris Ginosatis ile üç gün üç gece süren bir düğünle evlenmişti. Evlendikten sonra eşiyle Atina’da yaşayan Eda Polat, her hafta İstanbul-Atina arası mekik dokuyormuş. Önceki gün Galatasaray Adası’nda karşılaştığım Adnan Polat, Eda Polat’ın Polat Holding’in enerji şirketinin başında olduğunu ve haftanın iki günü İstanbul’da diğer beş günü de Atina’da olduğunu söyledi.

Cadılar Bayramı kutlanıyor

31 Ekim Cadılar Bayramı için gece kulüpleri birbirinden renkli etkinlikler düzenledi.

Renkli kostümler

Ortaköy’deki Supperclub’ın Hallowen Partisi’nde sıra dışı bir eğlence sizleri bekliyor. Partiye renkli kostümleriniz ve ilginç makyajınızla siz de damga vurabilirsiniz.

Ödüllü parti

İstanbul gece hayatının yeni adresi Maslak’taki Valentin, Cadılar Bayramı’nda yüzde yüz eğlence vaat ediyor. Birbirinden özel şovların sunulacağı partide en iyi kostümü seçene ve en iyi makyaj yapana sürpriz bir ödül verilecek.

İkram cadılardan

Beyoğlu’ndaki Xlarge Club’ın özel partisinde süpürgeli cadılar ikram yapacak. Konuklar DJ Mus-T’in performansıyla renkli bir gece yaşayacak.

İstanbul gecelerine döndü

Bodrum ve Çeş-me’de birçok mekanın işletmeciliğini yapan Onur Gülmek, Kuruçeşme’de mitolojideki varoluş tanrıçası Gaia adını verdiği bir gece kulübü ile İstanbul gecelerine döndü. DJ Erbil Ellez’in yerli ve yabancı hit parçalar eşliğinde performans sergilediği Gaia’da haftanın yedi günü eğlence var.

X