« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Moldova’ya dikkat!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Moldova'nın dış sahalarda çok gol atan bir takım olduğunu belirterek, ‘‘Tribünler ve futbolcular kenetlenirse istediğimiz sonucu alırız’’ dedi.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Avrupa Şampiyonası elemelerinde 27 Mart'ta karşılaşacağımız Moldova'nın kesinlikle hafife alınmaması gerektiğini söyledi. Dün akşam İstanbul'da başlayan Milli Takım kampından önce bir açıklama yapan Denizli, ‘‘Moldova karşısında değişik bir taktikle mücadele edeceğiz’’ dedi.

Kontratak futbolunu çok iyi uygulayan Moldova'nın dış sahalarda çok gol attığını belirten Denizli şöyle konuştu: ‘‘Kolay rakip yoktur. Bunun bilinci içinde olmalıyız. Eğer tribünler Moldova maçının çok önemli olduğunu düşünüp, futbolcularla birlikte kenetlenirse istediğimiz sonucu alırız.

Moldova'yı istediğimiz skorla yenebilirsek grup birincisi olur ve Ekim ayında oynanacak Almanya maçına kadar da bunu sürdürürüz. Önümüzde 6 günlük bir hazırlık dönemi var. Futbolcularımı çok dikkatli olmaları konusunda uyaracağım. Kazanmak için herşeyi yapıp, disiplinden de kopmazsak, maçtan yüzümüzün akıyla çıkarız.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler