Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Modern kulüp olduk

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Görevde bulundukları üç yıl içerisinde genel kuruldan yetki almalarına rağmen kulübü tek kuruş borca sokmadıklarını söyleyen Başkan Aziz Yıldırım, ‘‘Biz olduğumuz sürece F.Bahçe gelirlerini artıracak ve modern bir kulüp olmaya devam edecektir’’ dedi.

STADA YENİ MAKYAJ

F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı lacivertli kulüpte görev yaptığı süre içerisinde sportif başarının dışında birçok önemli organizasyona imza koyduklarını söyledi. Yıldırım, bu sezon şampiyon olmaları halinde Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın kapalı tribününü de hemen yıkıp, yenileyeceğini açıkladı.

KOLAYI SEÇMEDİK

Üç yıl içinde sarı lacivertli yönetimin genel kuruldan yetki almasına rağmen kulübü tek kuruş borca sokmadığını hatırlatanan Yıldırım şunları söyledi: ‘‘Biz faizle para alıp iş yapmak yolunu seçmedik. F.Bahçe'nin gelirlerini artırdık. Biz burada olduğumuz sürece F.Bahçe gelirlerini artıracak ve modern bir kulüp olmak için çaba harcayacaktır.

DENİZLİ’YE GÜVENİYORUZ

Futbol takımımıza desteğimiz sonsuzdur. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin hiçbir zaman işine karışmadık, karışmayacağız da. Yapılmasını istediği birçok şeyi yerine getirdik. Artık tek beklentimiz F.Bahçe'nin lig şampiyonluğuna ulaşmasıdır. Bunu da başaracağımıza inancım sonsuz.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler