"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Moda şov'da Final

İstanbul Moda Haftası 2011, önceki gün düzenlenen Gül Ağış, Özlem Kaya ve Koton defileleriyle sona erdi.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri’nin (İTKİB) organize ettiği, Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi’nin (IMD) işbirliğinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen İstanbul Moda Haftası 2011 (İstanbul Fashion Week 2011-İFW), geçtiğimiz pazar günü sona erdi.

Organizasyonun son günü, Gül Ağış ilk solo defilesini düzenledi. Ağış, 70’lerin punk rock kraliçesi Patti Smith ile ünlü ressam Picasso’dan ilham alarak hazırladığı “Patti Smith Meets Picasso” koleksiyonunu tanıttı.

Özlem Kaya da yeni koleksiyonunu İstanbul Moda Haftası kapsamında düzenlediği defileyle moda tutkunlarının beğenisine sundu. Birbirinden iddialı tasarımları, gözleri saçlarıyla kapatılan mankenler tanıttı.

Kapanışı yapan Koton ise “Party Wear” koleksiyonunu Santralİstanbul yerine Discorium’da tanıtmayı tercih etti. “Gece hayatı” temalı defilenin ardından, davetliler Koton ve Elle dergisinin düzenlediği kapanış partisinde eğlendi.

Yıldızlar Damat'lık giydi

Hello! dergisi ve Damat Tween, İstanbul Moda Haftası kapsamında, geçtiğimiz cuma günü W Lounge’da renkli bir parti düzenledi. Partiye, Damat Tween’in defilesi için ülkemize gelen dünyaca ünlü burlesk sanatçısı Dita Von Teese ile Real Madrid’in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi Rus topmodel Irina Shayk da katıldı. Gecede davetliler, DJ Suat Ateşdağlı’nın müzikleri eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi.

X