KAYSERİ HABERLERİ

Mobilya Sanayicileri Derneği’nden Melikgazi Belediyesine ziyaret

DHA
31.03.2016 - 14:54Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) Başkanı Yakup Deveci ve yönetim kurulu üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Ziyarette konuşan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Anadolu’nun merkezinde ve İpek Yolu üzerinde yüzyıllardır ticaretin bir merkezi olan Kayseri şehrinin son yıllarda her ay kurulan fuarların bir tesadüf olmadığını söyledi. Tüketiciler, araba, tarım ve mobilya, iş makineleri gibi çok çeşitli konularda sık sık fuar açılan Kayseri’de bu fuarların bir müşteri potansiyelinin olduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Kayseri bir ticaret, sağlık, tarım, spor, kış sporları, eğlence, toptan gıda, mobilya, tarih şehridir çünkü bu üstünlük yüzyılların birikiminin bir özelliğidir. Ancak son yıllarda ise birçok ürün hakkında fuar açılmaktadır. Bu fuarların açılması Kayseri şehrinin bir ürün ve müşteri potansiyelinin olduğunu gösterir. Bu gösterge de belediyelerin son yıllarda gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve hizmetlerin sonucudur. Çünkü Belediye yatırımları ile ticaret ve esnafa yatırım yapılmıştır. Bu yatırımların bir birikimi sonucu artık Kayseri bir bölge şehridir“ dedi. Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri şehrinde yapılacak olan her türlü fuar ve organizasyonlara belediye olarak her türlü yardım ve hizmetin verildiğini ve verilmeye de devam edeceğini sözlerine ekledi.

7 Şubat tarihinde yapılan genel kurulun ardından oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte tanışma ve dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Yakup Deveci ise Kayseri’de açılan Anadolu’nun en büyük mobilya Fuarı ile Kayseri’nin bir mobilya üretim merkezi olduğunun tescillendiğini kaydetti.

FOTOLU

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Mobilya Sanayicileri Derneği’nden Melikgazi Belediyesine ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 14 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mobilya Sanayicileri Derneği’nden Melikgazi Belediyesine ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı