BURSA HABERLERİ

Mobil Başkandan Halil İbrahim Sofrası

IHA
27.10.2015 - 11:25Son Güncelleme :

ÖZKAN, HAFTANIN BELİRLİ GÜNLERİNDE SABAH NAMAZI SONRASI MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELİYOR. ÖZKAN, KURULAN KAHVALTI SOFRASINDA VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLİYOR.

IHA

Bursa’nın Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, haftanın belirli günlerinde sabah namazı sonrası mahalle sakinleri ile bir araya geliyor. Özkan, kurulan kahvaltı sofrasında vatandaşların taleplerini dinliyor.
Belediye Başkanı Ali Özkan’ın ’mobil başkan’ sloganıyla başlattığı uygulama ilgi görüyor. Özkan, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle beraber sabah namazını Doğla Camii’nde kıldı. Daha sonra kahvehanede belediye tarafından halka kahvaltı ikram edildi. Özkan, “Biz istişareye önem veriyoruz. Bu zamana kadar bunu her alanda uyguladık. Fikir aldık, eleştirileri dinledik. Çözüm tekliflerine kulak verdik. Arzumuz sıcak bir ortamda her şeyi sizinle konuşup paylaşmak. Ben ve meclis üyesi arkadaşlarım sizlere kulak vermek için buradayız ifadelerine yer verdi.
Vatandaşlar, talep ve şikayetlerini başkana iletti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Mobil Başkandan Halil İbrahim Sofrası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mobil Başkandan Halil İbrahim Sofrası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı