Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Mısır ayıklama makinesine düştü

  Hasan BOZBEY/ORHANGAZİ (Bursa), (DHA)
  28.12.2009 - 16:11 | Son Güncelleme: 28.12.2009 - 16:15

  BURSA'nın Orhangazi İlçesi'nde, mısır silosu tesislerinde babasına yardım eden 17 yaşındaki Ramazan Türel, temizlemek için üzerine çıktığı çalışır haldeki mısır ayıklama makinesinin içine düştü. Sağ bacağı parçalanan Türel, hastaneye kaldırıldı.

  Mısır silolarında usta olarak görev yapan 42 yaşındaki Abdurahman Türel, oğlu Ramazan Türel'le birlikte çalıştıkları mısır tesislerine gitti. Babası ile birlikte çalışırken faaliyet halinde olan mısır ayıklama makinesini temizlemek için üzerine çıkan Ramazan Türel birden dengesini kaybederek silonun içinde bulunan çalışır vaziyetteki bıçakların üzerine düştü. Sağ ayağını bıçaklara kaptıran Ramazan Türel'i makineyi durduran babası Abdurahman Türel tankın içinden çıkardı.

  Sağ bacağının diz üstüne kadar olan kısmı parçalanan Ramazan Türel, Orhangazi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Türel, buradan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi.

  Gözlerinin önünde oğlu kaza geçiren Abdurahman Türel hastanede oğlu için gözyaşına boğuldu. Cumhuriyet Savcılığı’nca olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı