Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Misimovic gün sayıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi'nin kadro dışı bıraktığı Bosna-Hersek'in milli futbolcusu Zvyezdan Misimoviç, Rus takımlarıyla transfer görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, “Tekliflerden memnun olmazsam Galatasaray'dan ayrılmak için yaz aylarını beklerim” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Misimoviç, Bosna-Hersek'in günlük gazetesi “Dnevni Avaz”a yaptığı açıklamada, geçen hafta İstanbul'a gittiğini ve takımın kadrosunun toplanmasına katıldığını ifade ederek, özel işleri nedeniyle Almanya'ya döndüğünü ve şu anda Almanya'da olduğunu belirtti.

Galatasaraylı yetkililerin, kendisine transferiyle ilgili bazı Rus takımlarıyla temasta olduklarını ilettiklerini ifade eden Misimoviç, “Rusya'daki takımların transfer şartları bana uyarsa gidebilirim. Teklifler bana uygun olmazsa Galatasaray'dan ayrılmak için yaz aylarını bekleyebilirim” diye konuştu.

İstanbul'da şu anda geleceğinin iyi olmadığını dile getiren Misimoviç, şu ifadeleri kullandı:

“Fakat Galatasaray'ın bütün bunlardan ne kar elde ettiğini bilemiyorum. Yakında Wolfsburg'a transfer parasının ikinci taksidini ödemeleri gerekiyor. Şu anki durum gerçekten çok karışık.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler