« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mirsad muradına erdi

Yeni sezonda sarı lacivertli formayı giyecek olan milli basketbolcu, 3 yıllık sözleşme imzalarken, "Bir Fenerbahçeli olarak çok mutlu ve heyecanlıyım" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BASKETBOLDA iddialı bir kadro kuran Fenerbahçe Ülker, dün de tecrübeli oyuncu Mirsad Türkcan’ı kadrosuna kattı. Milli basketbolcu, F.Bahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda sarı lacivertli kulübün asbaşkanı Mahmut Uslu, F.Bahçe Ülker Basketbol Takımı Direktörü Nedim Karakaş ve İcra Kurulu üyesi Aydın Acun’un da katılımıyla gerçekleştirilen törende, 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Çok önemli bir transfer gerçekleştirdiklerini belirten F.Bahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, "Mirsad’ın daha önce attığımız imzalardan bir ayrıcalığı var. O, yurt dışında doğmasına rağmen çok iyi bir Fenerbahçeli. Genç oyuncularımızla transfer ettiğimiz tecrübeli isimleri kaynaştırıp 2-3 yıl içinde Avrupa kupalarında bir final oynayacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Hedef şampiyonluk

Mirsad
ise Fenerbahçe Ülker’le anlaşmış olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu kaydederek, "Bir Fenerbahçeli olarak çok mutlu ve heyecanlıyım. Elimizdeki kadroyla çok iyi bir oyun çıkaracağımıza inanıyorum. Kulübümüzün 100. yılı olduğu için tüm branşlarda şampiyonluk hedefleniyor. Biz de bunun için çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz