"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Mirkelam’ın aşk koşusu

Pop müziğin ünlü ismi Mirkelam, yaz başında YA-SA Holding’in patronu Yalçın Sabancı’nın kızı Aysen Sabancı ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Daha önce Bodrum sahilinde dans ederken çekilen fotoğraflarıyla gazete sayfalarını süsleyen ikili, geçen hafta sonu Billionaire Beach’deki ‘Live Latin Sunset Party’deydi. Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars grubunu izleyen sevgililer, gece boyunca Latin müzikleri eşliğinde dans etti.

Bu Mina yeni Mina

Gazeteci Rauf Tamer’in oğlu, EMMA Ajans’ın sahibi Emir Tamer, şubat 2010’da Ada Antik’in sahibi iç mimar Mina Somer ile nişanlanmış, ancak mayıs ayında onunla yollarını ayırmıştı. Daha sonra birçok güzelle flört eden Emir Tamer, önceki gün Kanyon’da bir kadınla görüntülendi. Kanyon’un fotoğrafçıları, Tamer’in yanındaki kişinin Mina Somer olduğunu belirtmiş. Ancak telefonla ulaştığım Tamer, genç kadının yeni sevgilisi olduğunu ve eski nişanlısıyla aynı adı taşıdığını söyledi. Anlayacağınız bu Mina yeni Mina...

Bodrum’da Latin rüzgârı

Ünlü sanatçıları ağırlamaya devam eden Yalıkavak’taki Billionaire Beach, önceki akşam Ayhan Sicimoğlu’nu konuk etti. Ağustos ayı boyunca her pazar Billionaire Beach’de performans sergileyecek olan Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars grubu, Latin rüzgârları estirdi. Geceye katılanlar arasında Canan-Ahmet Kadıoğlu, Serra Tokar, Sinem Güven-Murat Ersönmez, Yasemin Kamhi, Ayşegül Gerçin ve Zuhal Pirinçcioğlu gibi ünlü simalar da vardı.

Nazar değmesin!

Geçtiğimiz yıl anne olan Nil Bentürk Uyguner’i önceki gün Nişantaşı’nda gördüm. Geçen hafta Bodrum’da bikinili görüntülenen ve hamilelik kilolarından kurtulduğu gözlenen Nil Hanım, nazar boncuğu alıyordu. Bentürk, satıcıya yüklü bir bahşiş verdi.

Ünlülerin balıkçısı

İşletmeci Garo Nişan,Türkbükü’ndeki Miam’dan ayrıldıktan sonra kendi adını verdiği Garo’s’u hizmete soktu. Türkbükü’nün hemen girişinde, deniz kenarında hizmet veren Garo’s, açıldığı günden itibaren büyük ilgi görüyor. Mekânın müdavimleri arasında ünlüler de var.

Yardım melekleri

Yardım derneklerine yaptığı bağışlarla adından söz ettiren Ergül Azaphan, Bodrum’da Borsa Lokantaları’nın sahibi Rasim Özkanca’nın eşi Suna Özkanca ile bir araya geldi. 5 Oda Otel’de buluşup yemek yiyen ikili, yardım faaliyetleri için şimdiden kolları sıvadıklarını söyledi.

X