« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mircea Lucescu: Şans bizim yanımızdaydı

Fenerbahçe'yi 3-0 mağlup etmeyi başaran Shakhtar Donetsk'in tecrübeli teknik direktörü Mircea Lucescu, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında "Çok güçlü bir takımı eledik. Şans bizim yanımızdaydı. Kalecimiz Pyatov bizi ipten aldı" yorumunda bulundu.

DHA
SON GÜNCELLEME

Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu, çok zor bir maçta güçlü bir rakibi elediklerini ifade ederek, "Güçlü bir takım karşısında turu geçtik. Şans bizim yanımızdaydı. Rakibin birkaç gol şansı vardı. Gerçekçi bir skor olmadı ve şans bizim yanımızdaydı. Kalecimiz Pyatov bizi ipten aldı. Rakibimizin etkili olduğu anlar da oldu. Eğer daha organize olabilselerdi, daha fazla baskı kurabilirlerdiFenerbahçe'ye üzüldüm. Özellikle orta saha oyuncularımız çok iyiydi. Çok güçlü bir takımı eledik" diye konuştu.

Mircea Lucescu: Şans bizim yanımızdaydı
"UEFA'DAN FRED İLE İLGİLİ BİR BELGE ALMADIK"
Doping testi pozitif çıkan Brezilyalı Fred'le ilgili kendilerine herhangi bir resmi belge gelmediğini dile getiren Lucescu, "Fred'le ilgili herhangi bir diskalifiye belgesi almadık. Fred, Paraguay'a ifade vermeye gidecek ve orada haklılığını savunacak. Ne UEFA'dan ne de başka bir kurumdan Fred'in oynamamasıyla ilgili hiçbir resmi evrak gelmedi. Gelmediği sürece de Fred'i oynatacağız" dedi.

Mircea Lucescu: Şans bizim yanımızdaydı FENERBAHÇE KAÇIRDI, SHAKHTAR ATTI

Mircea Lucescu: Şans bizim yanımızdaydı MAÇTA OLAY ÇIKTI, SAHAYA POLİS GİRDİ


Tecrübeli çalıştırıcı ayrıca, Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın Alman hakem Felix Zwayer tarafından tribüne gönderilmesiyle ilgili şunları söyledi; "Hakem çok riskli bir karar verdi ama doğru olduğuna inanıyorum."

Mircea Lucescu: Şans bizim yanımızdaydı PEREIRA'DAN ŞAŞIRTICI SÖZLER


Bunları da Beğenebilirsiniz