ANKARA HABERLERİ

Miniklerden Ertürk’e çam fidanı

Hürriyet Haber
26.03.2017 - 15:04Son Güncelleme :

EKO Okullar Projesi kapsamında TEMA gönüllüsü olan Şahin Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü ziyaret etti.

Hürriyet Haber

Minikler, ziyaret sırasında Başkan Ertürk’e çam fidanı hediye etti. Başkan Ertürk de minik öğrencilere, okul araç ve gereçlerinden oluşan hediyeler takdim etti. Ertürk, “İçinde yaşadığımız dünyayı daha güzel hale getiren ormanlarımız bizler için çok önemli. Bu minik kardeşlerimizin daha bu yaşta çevreye ve doğaya olan hassas yaklaşımları çok önemli. Onlara bu duyguyu aşılayan öğretmenleri ile anne ve babalarına sonsuz teşekkür ediyorum. Minik kardeşlerimizle ilçemizdeki orman varlığını korumak ve daha da çoğaltmak için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Miniklerden Ertürk’e çam fidanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2017 tarihinde saat 15 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Miniklerden Ertürk’e çam fidanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı