VAN HABERLERİ

Miniklerden Başkan Vekili Akgül'e teşekkür ziyareti

DHA
28.03.2017 - 09:29Son Güncelleme :
DHA

Hudayi GÜMÜŞ / ÇATAK, (DHA)-VAN'ın Çatak İlçesi'ndeki Sevgi Anaokulu yöneticileri ve öğrencileri Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül'ü makamında ziyaret ederek, okullarına verdikleri destekler için teşekkür etti.
 
Başkan Vekili Akgül'e Sevgi Anaokulu Müdüresi Miray Manto, okulda görevli öğretmenler ve eğitim gören minik öğrenciler teşekkür ziyaretinde bulundu. Akgül'ün talimatlarıyla okullarında yapılan fiziki düzenlemeler için teşekkür ziyaretinde bulunan minik öğrenciler  Akgül'e kendi elleriyle yaptıkları çicekleri ve tabloyu hediye etti.
 
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN TEMELİNİ OLUŞTURUR 
Kendisini ziyaret eden minik öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Vekili Kaymakam Akgül, okul öncesi eğitimin önemine değindi. Akgül,"Okul öncesi eğitim, ömür boyu sürecek eğitimin temelini oluşturur. Çocuklarımız bizim değerlerimizdir. Bu anlamlı ziyaretinizden dolayı Okul Müdüresi Miray hanıma, öğretmenlerimize ve minik ziyaretçilerimize çok teşekkür ediyorum. Eğitimin her anında ve her sıkıntıda elimizden geleni fazlasıyla yapmak Çatak Belediyesi ve kaymakamlık olarak bizlerin görevidir. Desteklerimizi hiçbir zaman esirgemeyeceğiz" dedi.
 
Okul Müdüresi Miray Manto ise, eğitime verdiği destek ve okullarının fiziki düzenlenmesine sağladığı katkılardan dolayı Akgül'e teşekkür etti.
 
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Miniklerden Başkan Vekili Akgül'e teşekkür ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 09 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Miniklerden Başkan Vekili Akgül'e teşekkür ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı