GeriSpor Minikler okçuluk şampiyonası sonlandı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Minikler okçuluk şampiyonası sonlandı

Minikler okçuluk şampiyonası sonlandı
refid:15084119 ilişkili resim dosyası

Antalya'da düzenlenen Türkiye Minikler Okçuluk Şampiyonası sonuçlandı.

Okçuluk Federasyonu tarafından Antalya'daki 100. Yıl Okçuluk Tesisleri'nde 28 ilden 311 sporcunun katılımıyla düzenlenen şampiyona, final atışlarıyla tamamlandı.

Şampiyonada bireysel sonuçlar şöyle oluştu:

Klasik Yay Minik Bayanlar:
1. Ekin Yiğit (Antalya - Güney Spor Kulübü)
2. Meriç Atar (Mersin - Ferdi)
3. Esra Nur Göl (İstanbul - Anafen Koleji Spor Kulübü)
4. Çağla Apaydın (Antalya - Güney Spor Kulübü)

Klasik Yay Minik Erkekler:
1. Yusuf Tolunay Kozan (Elazığ - Gençlik Spor Kulübü)
2. Muhammed Fatih İlhan (İstanbul - Ferdi)
3. Emre Ekici (Antalya - Ferdi)
4. İsmet Mert Keke (Elazığ - Gençlik Spor Kulübü)

Klasik Yay Süper Minik Bayanlar:
1. Dide Armağan Uyav (Denizli - Ferdi)
2. Didar Özinal (Çanakkale - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü)
3. Selver Oğul (Van - Emniyet Spor Kulübü)
4. Yasemin Ecem Anagöz (İzmir - Büyükşehir Belediye Spor Kulübü)

Klasik Yay Süper Minik Erkekler:
1. Batur Ecer (Antalya - Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)
2. Alperen Bölükbaş (İzmir - Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)
3. Kubilay Dağıtmaç (İstanbul - Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)
4. Onur Sukatar (İzmir - Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Kulübü)

Makaralı Yay Minik Bayanlar:
1. Nurdan Karaoğlan (Kocaeli - Ferdi)
2. Seray Dönmez (Mersin - Ferdi)
3. Tuğçe Solakça (Kayseri - Ferdi)
4. Merve Solakça (Kayseri - Ferdi)

Makaralı Yay Minik Erkekler:
1. Çağan Özen Gürlen (Çanakkale - Gelibolu Spor Kulübü)
2. Kıvanç Korkmaz (İstanbul - Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)
3. Ozan Akkaşoğlu (Mersin - Ferdi)
4. Yüksel Burak Baykara (İstanbul - Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

Makaralı Yay Süper Minik Bayanlar:
1. Melek Kuş (Mersin - Ferdi)
2. Özge Nur Ekmen (Kocaeli - Ferdi)
3. Öykü Çevikel (İstanbul - Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)
4. Irmak Göfer (İstanbul - Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

Makaralı Yay Süper Minik Erkekler:
1. Batuhan Can (İstanbul - Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)
2. Bahadır Can (İstanbul - Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)
3. Alperen Bakar (Aksaray - Gençlik Spor Kulübü)
4. Harun Yusuf Özdemir (Samsun - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Gençlik Spor Kulübü)

Şampiyonanın takım sonuçları ise şöyle:
Klasik Yay Minik Bayanlar:
1. Antalya Bölge
2. İstanbul Anafen Koleji Spor Kulübü
3. İzmir Bölge
4. Kayseri Bölge

Klasik Yay Minik Erkekler:
1. Elazığ Gençlik Spor Kulübü
2. İstanbul Bölge
3. Antalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
4. Antalya Bölge

Klasik Yay Süper Minik Bayanlar:
1. İzmir Bölge
2. Kayseri Karsu Molu Spor Kulübü
3. Antalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
4. İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü

Klasik Yay Süper Minik Erkekler:
1. Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
2. Antalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
3. İzmir Bölge
4. Isparta Bölge
Yorumları Göster
Yorumları Gizle