Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Minik Eray traktör altında can verdi

  Uğur ÇAKMAK/SELENDİ (Manisa), (DHA)
  04 Ocak 2012 - 20:01Son Güncelleme : 04 Ocak 2012 - 20:01

  MANİSA’nın Selendi İlçesi’nde, babasının frenini çekmeyi unuttuğu ileri sürülen traktörünün altında kalan 2 yaşındaki Eray Kızılkeçili yaşamını yitirdi. Jandarma, baba Sadık Kızılkeçili’yi gözaltına aldı.

  Kazıklı Köyü’nde yaşayan çiftçi Sadık Kızılkeçili, saat 16.00 sıralarında, tarlasına gitmek için 45 U 2501 plakalı traktörüne bindi. Daha sonra traktörü ’stop’ eden Kızılkeçeli, yakıt doldurmak için evinin deposundaki mazot bidonlarını almaya gitti. Bu sırada Kızılkeçili’nin frenini çekmeyi unuttuğu sanılan traktör, hafif meyilli arazide kendiliğinden hareket ederek, sokakta oynayan oğlu 2 yaşındaki Eray’ı altına aldı. Başı ezilen küçük Eray, olay yerinde öldü. Mazot bidonlarını alıp, döndüğünde oğlunu kanlar içinde traktörün altında gören baba Kızılkeçili, sinir krizi geçirdi.

  Jandarma ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından çocuğun cesedi otopsi için Selendi Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Jandarma, ölüme sebebiyet vermekten baba Sadık Kızılkeçili’yi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı