Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Mini etekli kadın avcısı

  Haluk ATALAY/DHA
  17.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme: 17.07.2012 - 00:50

  Sırt çantasıyla mini etekli kadınların peşinde dolaşan erkekten şüphelenen metrobüs timleri suçüstü yaptı. Şüphelinin çantasındaki cep telefonunda 5 kadına ait görüntüler bulundu.

  İSTANBUL polisi, metrobüslerde taciz olaylarıyla ilgili şikâyetlerin artması üzerine çalışma başlattı. Kadıköy Uzunçayır Metrobüs Durağı’nda bekleyen metrobüs timleri, mini etekli kadınların etrafında dolaşan sırt çantalı bir şüpheliyi takibe aldı. Bu şüphelinin çantasıyla sürekli mini etekli kadınların arkasında dolaşması üzerine ekipler takibi sürdürdü. Duraklarda sürekli metrobüsten inerek başka metrobüslere binen şüpheli, Zincirlikuyu’da da aktarma yaptı.  Şüpheli, metrobüs Bakırköy İncirli’ye ulaştığında mini etekli bir kadını sırt çantasına yerleştirdiği cep telefonuyla görüntülemeye başladı. Bunu gören ekipler,
  şüpheliyi suçüstü yakaladı. Şüpheli M.Ş.’nin (35) çantasında yapılan aramada 5 kadına ait görüntü kaydı bulundu. Gebze’de oturan M.Ş.’nin, evli ve bir çocuk babası elektrik teknisyeni olduğu anlaşıldı. Suçlamaları kabul etmeyen M.Ş. iş için İstanbul’a geldiğini iddia etti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı