Gündem Haberleri

  Milyonluk tazminattan vazgeçip boşandı

  Hürriyet Haber
  21.11.2009 - 12:14 | Son Güncelleme:

  Türkiye'nin en medyatik boşanma davalarından biri şüphesiz sunucu Ece Erken ile eşi Tuncer Öztarhan arasındaydı. 2007 yılında 6 yıllık sevgilisi işadamı Tuncer Öztarhan'la evlenen güzel sunucu bir yıl geçmeden, birlikte yaşadıkları evi terk ederek kocasına boşanma davası açmıştı.

  O günlerde basına yansıyan bir olaya göre, Paris seyahati dönüşü uçağın business class sınıfında Ece Erken eşi tarafından feci şekilde dövülmüştü.

  Olaya tanıklık edenler Öztarhan'ın, ünlü sunucuya dirseğiyle vurduğunu ve Erken'in ağlayarak uçaktan inerken Lois Voution marka pahalı çantasını uçakta unuttuğunu söylediler. Kocasının kendisini dövdüğünü ve sıkıntılı günler geçirdiğini iddia eden Erken, eşinden 2 milyon YTL manevi tazminat ayda 15 bin YTL nafaka istemiyle mahkemeye başvurmuştu. Ancak dava sürerken boşanıp boşanmama konusunda tereddüte düşen ünlü sunucunun bu kararsızlığı nedeniyle avukatı iki ay önce davadan çekilmişti.

  Erken, son olarak sürpriz bir karar alarak kocasıyla barıştı, yeni avukatı Orhan Batmanoğlu'na da devam etmekte olan boşanma davasının durdurulmasını istedi. Aralarındaki tatsızlığa son noktayı koyan çift, aynı eve yerleştiler ve dostlarına birbirlerine son bir şans verdiklerini duyurdu. Ece Erken ileride yeniden bir anlaşmazlık yaşandığı takdirde, hiç tazminat davası açmadan, anlaşmalı olarak ayrılmayı da karara bağladıklarını söyledi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı