« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milne arayışta

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü ligin ikinci yarısında takım dizilişinde değişikliğe giderek, Selim'i liberoda görevlendirirken, Ogün'ü gizli golcü olarak kullanacak. Vugrinec de Campbell'la birlikte santrfor oynayacak.

Trabzonspor Teknik Direktörü Gordon Milne'nin, ligin 2. yarısında takım dizilişinde önemli değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Bursaspor'dan alınan Selim'i liberoya çekmeyi planlayan Milne, Ogün'e forvetin arkasında gizli golcü olarak görev verecek. Vugrinec de forvette Campbell ile birlikte ikinci bir santrfor olarak oynayacak.

Ogün'le özel görüşen Milne, ‘‘Hücum yönün kuvvetli ve top tekniğin yüksek. Kafa vuruşların da etkili. Seni forvetin arkasında deneyeceğim’’ dedi. Milne, Selahattin'in asker olması nedeniyle de Vugrinec'den de ‘‘Artık Campbell'ın yanında gerçek bir golcü olarak oynayacaksın’’ diyerek kendisini yeni yerine hazırlamasını istedi.

Milne kamp için Kıbrıs'a geçmelerini açıklarken, ‘‘Girne her açıdan harika bir mekan çalışma koşullarımız mükemmel. Kampta ve kulüpteki moral en üst noktaya çıktı. Birliği sağlamak için çok mücadele ettik. Böyle kamplar takım içinde birliğin gelişmesinde büyük katkı yapar. Buradan zımba gibi bir Trabzonspor çıkacak’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz