Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Millilere şok 'karşılama'! İzlanda'da Kar yağıyor

A Milli Takım yarın oynayacağı 2016 Avrupa Şampiyonası Grup eleme maçı için İzlanda'ya indi. Ay Yıldızlıları başkent Reykjavik Havalimanı'nda bir sürpriz bekliyordu: Kar yağışı! Ancak milliler yarım saatlik yoldan sonra şehir merkezine ulaştıklarında kar yağışının etkisinin olmadığı görüldü.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Sulu kar yağışı futbolcuları da şaşırtırken, ay yıldızlı oyuncuların "Yarın mutlaka sahada kaymamak için vidalı krampon giymeliyiz" diyerek hava şartları ve karşılaşmayı konuştukları duyuldu.


TERİM OYUNCULARINI BEKLEDİ
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ise İzlanda'ya indikten sonra pasaport kontrolünden kendisi geçmeyip futbolcularının uçaktan inmesini bekledi. Futbolcularına önceliği veren ve tek tek onların pasaporttan geçmesini bekleyen Terim daha sonra kontrolden geçti.


BUGÜN 400'E YAKIN AZ ŞİDDETTE DEPREM YAŞANDI
Bu arada İzlanda'da yanardağın patladığı andan bu yana herkes sallanmaya alıştı. İlk günlerde İzlanda'da günde 2000 deprem yaşanırken bindiğimiz taksici ise bugün az şiddette 400'e yakın deprem olduğunu söyledi. Yanardağın olduğu bölge maçın oynanacağı İzlanda'nın başkenti Reykjavik'e 450 km uzaklıkta. Ve karayolu ulaşımı yok


Bunları da Beğenebilirsiniz