« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Millilerde tempo artıyor

Avrupa Şampiyonası eleme müsabakalarına hazırlık amacıyla yaptığı kampta altıncı gününü dolduran (A) Erkek Voleybol Milli Takımı'nda tempo artıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Milli Takım oyuncusu Emre Batur, çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, “Yeni antrenörümüzle sıkı çalışıyoruz. Avrupa Şampiyonası'nın ilk ayağının burada olması bizim için bir avantaj. Seyircilerimizi mutlaka Başkent Voleybol Salonu'na, bizi desteklemeye bekliyoruz” dedi.

Tüm maçları kazanıp seneye de Avrupa Şampiyonası'na katılmayı arzu ettiklerini söyleyen Batur, “Ben İtalya'nın bizi zorlayacağını düşünüyorum. O maç zor geçer. Tam kadro geleceklerini duyduk. Ama problem yok, bence istedikten sonra imkansız bir şey yoktur. Yeter ki biz isteyelim” diye konuştu.

Serhat Coşkun ise yeni bir kadro ve yeni hoca ile birlikte olduklarını kaydederek, şunları söyledi:

“Her şey yeni olmasına karşın iyi çalışıyoruz, uyumu yakalamak üzereyiz. Avrupa Şampiyonası'nda gruplardan çıkıp finallerde iyi dereceler alırız diye düşünüyor ve temenni ediyorum. Yeni bir hocamız var, iyi çalıştırıyor. Mütevazı bir insan. Herkesle ilgilenmeye çalışıyor, sağ olsun.”

Bunları da Beğenebilirsiniz