Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milliler sahada kulaklar Bükreş'te

Ay yıldızlılar Brezilya umudunu sürdürebilmek için milli duygularla yeniden kolları sıvayan Fatih Terim ile bugün yeni bir sayfa açacak. Andorra ile saat 21.00’de Kayseri’de kapışacak Türkiye’nin bir gözü de Romanya-Macaristan sınavında olacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

A MİLLİ Futbol Takımı, Fatih Terim ile 3. dönemine bugün başlayacak. Dünya Kupası grup elemelerindeki 7. maçında bu akşam Andorra ile Kayseri’de karşı karşıya gelecek olan ay yıldızlılar sahada 3 puan mücadelesi verirken, kulaklar da Bükreş’te olacak.

Rumenler yenilmemeli

6 maçta 7 puan toplayarak düş kırıklığı yaratan milliler, Avcı’nın yerine göreve getirilen Terim yönetiminde, zayıf rakibini farklı skorla yenip kritik Romanya deplasmanı öncesi moral bulmak istiyor. İkincilik açısından büyük önem taşıyan maçta ise bu akşam Romanya ile Macaristan karşı karşıya gelecek. 21.00’de başlayacak bu mücadele Türkiye’yi yakından ilgilendiriyor. İddiamızı sürdürmemiz için Romanya’nın, Macaristan’a yenilmemesi gerekiyor.

TÜRKİYE-ANDORRA

SAAT: 21.00
STAT: Kadir Has
HAKEM: Seven Bindels (Lüksemburg)

Terim ile yeniden yükselişe geçeceğiz

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Fatih Terim yönetimindeki Milli Takım’a inandığını ve güvendiğini söyledi. Demirören ay yıldızlı ekibin Andorra maçıyla birlikte yükselişe geçeceğini Brezilya iddiasını sürdüreceğini kaydetti.

Grupta iki maç daha var

MİLLİLERİN yer aldığı D Grubu’nda bugün iki maç daha oynanacak. Gecenin programı şöyle: 21.00 Romanya-Macaristan (Bükreş), 21.30 Estonya-Hollanda (Tallinn).


Bunları da Beğenebilirsiniz