« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milli voleybolcu Neslihan'a evlat morali

Londra Olimpiyatları'nda mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın yıldız oyuncusu Neslihan Darnel, Sırbistan karşısında aldıkları galibiyeti kızı Zeynep ile birlikte kutladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Karşılaşma sonrası kızını kucağına alıp soyunma odasına giden Neslihan, AA muhabirine yaptığı açıklamada Sırbistan karşısında aldıkları galibiyetin çok önemli olduğunu vurgulayarak, “3-0 gibi net bir skorla geçmek, bizim için moral açısından da iyi oldu. Bu maç bitti. Şimdi önümüzde Güney Kore karşılaşması var. Artık Güney Kore maçını düşünmeye başladık. Bu maçı da kazanıp gruptan çıkmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Güney Kore'nin bildikleri bir takım olduğunu anlatan Neslihan, “Asya ekolünü oynayan bir takım. En etkili oyuncuları Kim, Fenerbahçe'de forma giydi ve yakından tanıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye konuştu.

“Çok yaramaz ve beni bitiriyor”

Neslihan, kızı Zeynep'in de Londra'da olmasının kendisi için moral olduğunu ifade ederek, “Çok yaramaz, beni bitiriyor. Gelmesi bana moral oldu. Çok tatlı ve benim için inanılmaz bir destek” diyerek kızından aldığı morali anlattı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler