« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milli Takım'dan gol yağmuru

Türkiye Bayan A Milli Futbol Takımı, İsviçre'nin Bayanlar 1. Lig takımlarından FC Blue Stars'ı özel maçta 5-0 mağlup etti.

KAMİL ATALAY - MANAVGAT / DHA
SON GÜNCELLEME

Antalya'nın Manavgat İlçesi Emirhan Spor Tesisleri'nde kamp yapan Türkiye Bayan A Milli Futbol Takımı bugün karşılaştığı özel maçta İsviçre'nin Bayanlar 1. Lig takımlarından FC Blue Stars'ı 5-0 yendi. Maçta teknik direktör Yücel Uyar sahaya her iki yarıda da iki farklı takım sürdü. Az sayıda seyircinin izlediği maçta Türkiye A Milli Bayan Futbol takımı alkış aldı. Türkiye'nin gollerini 7'nci dakikada Eylül, 11'inci dakikada Cansu, 41'inci dakikada Çiğdem, 51'inci dakikada Yeşim ve 68'inci dakikada Didem attı.

Maç sonrasında konuşan Teknik direktör Yücel Uyar, oyuncularının maçtaki performansını beğendiğini belirterek, Türkiye'nin bayan futbolunda her geçen gün daha da iyiye gittiğini söyledi. Oyuncularını performansını görmek amacıyla maçta sahaya tüm oyuncularını sürdüğünü belirten Uyar, yarın da bölgede kamp yapan bir takımla özel maç yapacaklarını sözlerine ekledi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz