« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milli takım kampa girdi

Rusya'nın başkenti Moskova'da 23-30 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Dünya Masa Tenisi Şampiyonasına katılacak Bayan ve Erkek Milli Takımları, Antalya'nın Kemer ilçesinde kampa girerek hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.

A.A
SON GÜNCELLEME
Milli takımlar, Kemer Atatürk Kapalı Spor salonunda günde iki çalışmayla şampiyonaya hazırlanıyor.

Federasyon başkanı Oktay Çimen, yaptığı açıklamada, şampiyonaya en iyi şekilde hazırlandıklarını, Moskova'da geçen şampiyonada elde edilenden daha iyi bir sonuç beklediklerini söyledi.

Çimen, Kemer'de başarılı bir kamp çalışması yaptıklarını belirterek, şöyle dedi:

“Şampiyona öncesi milli takım oyuncularımızın daha iyi hazırlanmaları için, bizden daha güçlü olan Mısır, Romanya ve Sırbistan ile birlikte ortak kamp yapıyoruz. Milli oyuncularımız kamp çalışmalarında, Mısır, Rumen ve Sırbistanlı oyuncularla birlikte antrenman yapma imkanı bulacak. Bu açıdan şampiyona öncesi çok faydalı bir kamp çalışması olacak. Zaten Çin asıllı oyuncularımız Çin'de zaman zaman bulunarak antrenman yapıyorlar. Geçen şampiyonaya göre özellikle bayanlarda daha iyi sonuçlar alacağımızı tahmin ediyorum.”
Masa Tenisi Milli takımında şu sporcular yer alıyor:

Bayanlar, Melek Hu, Şirin He, Fulya Özler, Ildız Meral Ali, Özlem Dinçseven, Gökçenur Güngör, İpek Karahan, Zhang Xıaoyu.
Erkekler, Cem Zeng, Bora Vang, Gençay Menge, Peng Fei Jiang, Ahmet Li.

Bunları da Beğenebilirsiniz