GeriSpor Milli güreşçiler Avrupa yolcusu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Milli güreşçiler Avrupa yolcusu

Milli güreşçiler Avrupa yolcusu
refid:15137417 ilişkili resim dosyası

Bulgaristan'da 28-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak Gençler Avrupa Şamyonası'na Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi'nde hazırlanan Gençler Serbest Güreş Takımı çalışmalarını tamamladı.

Milli güreşçiler Cumartesi günü Ankara'dan otobüsle İstanbul'a gidecekler. İstanbul'da bir gün kaldıktan sonra yine otobüsle Bulgaristan'nın başkenti Sofya'ya bağlı turistik bir ilçe olan Samatov ilçesinde müsabakalara katılacaklar.

Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi'nde 15 gündür kamp çalışmalarını sürdüren Gençler Serbest Güreş Milli Takımı, Gençler Avrupa Şampiyonası'na iddialı hazırlandılar. Elmadağ Kamp Merkezi'nde sıkı bir çalışma yaptıklarını belirten antrönör Ali Özen, "Bulgaristan'ın başkenti Sofya'ya bağlı Samatov ilçesinde 28-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak Gençler Avrupa Şampiyonası'na katılacağız. 15 gündür Elmadağ'da çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Elimizden geldiği en iyi şekilde Türkiyemizi temsil etmek istiyoruz. Takım olarak çok iyi hazırlandık. Madalya ile döneceğiz. Rakiplerimiz arasında Rusya, Gürcüstan, Azerbeycan, Ukrayna, Ermenistan gibi ülke güreşçileri ile mücadele edeceğiz" dedi.

Antrenörler Yüksel Şanlı, Ali Özen, Nesrullah Baysal ve Remzi Musaoğlu'nun yanı sıra masör Tamer Kısacık ile Bulgaristan'a gidecek milli takımda 50 kiloda Nebi Uzun, 55 kiloda İbrahim Yorulmaz, 60 kiloda Abdi Zurnacı, 66 kiloda Mustafa Kaya, 74 kiloda Soner Demirtaş, 84 kiloda İbrahim Bölükbaşı, 96 kiloda Fatih Yaşarlı, 120 kiloda Tuna Akgül yer aldı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle