« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milli futbolcular 6 puan diyor

Polat Renaissance Otel'de kampa giren milliler, Arnavutluk ve Gürcistan ile yapacakları 2006 Dünya Kupası grup eleme maçlarından 6 puan çıkaracaklarını belirttiler.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan milllerden Necati Ateş, grupta durumlarının pek iç açıcı olmadığını belirterek, “Arnavutluk ve Gürcistan ile telafisi olmayan maçlar yapacağız. İki maçtan mutlaka 6 puan alacağız” dedi.

Galatasaray'ın Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'u 4-2 yendiği maçta attığı golün milli maçlar öncesinde kendisine büyük moral verdiğini kaydeden Necati, “Milli takımın yeri çok ayrı. Arnavutluk ile kendi sahamızda yapacağımız ilk maçı seyircimizin desteğiyle alıp, Gürcistan maçına moralli gitmeliyiz. Grupta Danimarka ve Yunanistan ile çekişiyoruz. Önümüzdeki iki maçtan 6 puan alırsak önümüz açılır. Bizi güzel günler bekliyor. Arnavutluk ve Gürcistan maçlarından 6 puan alırsak Dünya Kupası'na gideriz” dedi.
  
SERKAN: “HEDEF 6 PUAN”
  
Serkan Balcı ise Arnavutluk ve Gürcistan maçlarının çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Gruptan çıkmak için iki maçtan 6 puan almalıyız” diye konuştu. İki maçı da kazanacak güçte olduklarını ifade eden Serkan, “Bu maçların önemini biliyoruz. Bunun için iki maçtan 6 puanla ayrılmalıyız. İki maçı mutlaka kazanmalıyız. Hedefimiz Dünya Kupası finallerine gitmek. Birinci mi oluruz, ikinci olarak mı gideriz önemli değil” dedi.

AYHYAN: HER MAÇI KAZANMAK ZORUNDAYIZ

Uzun bir aradan sonra milli takıma çağrılan Ayhan Akman, milli takıma tekrar katıldığı için çok mutlu olduğunu kaydederek, “Uzun bir aradan sonra milli takıma geldiğim için sevinçliyim. Grupta her maçın zor olduğunu biliyoruz. Zorlukları aşacağımıza inanıyorum. Gruptan çıkmak için her maçı kazanmak zorundayız” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz