« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milli forma hakkım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İstanbulspor'un orta sahadaki dinamosu Nesim Özgür'ün gözü ay-yıldızlı formada. Genç futbolcu, ‘‘Oynadığım futbolla milli formayı hakediyorum. Artık Mustafa hoca beni görmeli’’ dedi.

ÖNCE G.SARAY

Henüz 16 yaşında menajerlerin Bulgaristan'da keşfedip Türkiye'ye getirdiği Nesim, önce G.Saray ile idmanlara çıktı. O zamanki hocası yine Mustafa Denizli idi. Denizli, yetersiz bulduğu için Nesim İstanbulspor'a geldi. Altı sezondur sarı siyahlı takımın orta sahasında görev yapan Nesim, tek hedefinin Milli Takım olduğunu söyledi.

ŞOV YAPMAM

‘‘Sanıyorum oynadığım futbolla milli formayı hakediyorum’’ diyen Nesim şöyle devam etti: ‘‘Kale hariç her mevkide oynarım. Belki futbolu, futbol gibi oynamayıp, şov yapsaydım veya Televole programlarına çıksaydım daha değişik olurdu. Ben şu anki konumuma dişimle tırnağımla geldim. Türkiye'ye geldikten sonra değişik olaylar yaşadım. Üzülmeyi ve sevinmeyi öğrendim.

TEKLİFLER VAR

Sezon sonunda İstanbulspor'la olan anlaşmam bitiyor. Bu kulüp bana çok şeyler kazndırdı. Her zaman ilk tercihim İstanbulspor olur. Ama geleceğimi de düşünmek zorundayım. İki büyük kulüpten dolaylı olarak teklif aldım. Ayrıca Hollanda 1.Ligi'nden bir takımda bana teklif var. Şu an için hiç birisiyle temasa geçmedim.’’Bunları da Beğenebilirsiniz