ADIYAMAN HABERLERİ

Milli Eğitim Müdürü Yeni Atanan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

IHA
12.10.2015 - 16:05Son Güncelleme :

YENİ ATANAN ÖĞRETMENLER İLE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEYFİ ÖZKAN BİR ARAYA GELDİ

IHA

Adıyaman Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan, Adıyaman’a yeni atanan öğretmenlerle bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, atanan ve mesleğe yeni başlayan öğretmenlerin bir kısmı kendisini ziyaret ederken, bazılarını da kendisi ziyaret etti. Seyfi Özkan, öğretmenlik mesleğinin öneminden bahsetti.
Adıyaman’ın çok güzel ve huzurlu bir şehir olduğuna dikkat çeken Seyfi Özkan, “Eğitim camiası olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Öğretmenlik fedakârlık ve sevgi isteyen bir meslektir. Öğretmenliğin aynı zamanda sorumluluğu da büyüktür. Ülkenin istikbalini sizler şekillendireceksiniz. İlimizin eğitimine sizler yeni katkılar sunacaksınız. Ben sizden öğrencilerinize kendinizi sevdirerek aşkla ve şevkle çalışmanızı istiyorum. Ülkemizin çalışkan ve başarılı olduğu kadar karakterli ve dürüst gençlere, bireylere ihtiyacı var. Bu nesillerin yetişmesi ve gelişmesi sizlerin özverisi, fedakarlığı ve bu bilinci kabullenerek uygulamasıyla mümkündür. Bulunduğumuz çağın eğitimiyle almış olduğunuz donanım ve mesleğe yeni başlıyor oluşunuzla, meslekteki tecrübeli hocalarımızla oluşturacağınız bilgi sentezi ve eğitsel birikimlerin paylaşımı ile ilimizde başarılı, bilgili, dürüst ve sağlam karakterli bireyler yetişmesi konusunda farkındalık oluşturacağınıza inanıyorum. İçinizdeki öğretme heyecanı ve isteğini canlı tutun. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmanız durumunda kapımız sizlere daima açık. Maddi manevi her türlü desteği vermeye hazırız. Önünüzde inşallah çok uzun bir mesleki hayat olacak. Ben görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah utandırmasın, görevinizde muvaffak eylesin. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.
Yapılan ziyaretler sonrasında Uyum Semineri kapsamında Adıyaman’da ki bazı okul, kurum ve kuruluşlarda ziyaret edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Milli Eğitim Müdürü Yeni Atanan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ekim 2015 tarihinde saat 16 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milli Eğitim Müdürü Yeni Atanan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:26
 • Öğle
  12:31
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:48
Sayfa Başı