KARABÜK HABERLERİ

Milli Eğitim Müdürleri Safranbolu’da Toplandı

IHA
09.09.2015 - 14:51Son Güncelleme : 09.09.2015 - 14:52
IHA

2015 Yılı Eylül ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısı Karabük’ün Safranbolu ilçesinde gerçekleşti.
Karabük Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’nin başkanlığında Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa Şahin, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut Acarlı, Şube Müdürleri Muhammet Nuri Ataseven ve Nevzat Akbaş ile Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Şükrü Sever, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz ve Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail Özdem ile Safranbolu İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Bayram Kaya ve Yavuz Coşkun´un katılımıyla Safranbolu Ünsal Tülbentçi Öğretmen Evinde gerçekleşti.
Karabük Milli Eğitim Müdürü Köse, öğretmenler kurulu toplantıları, sene başı toplantılarında gündeme alınacak konular ve toplantı gündem taslakları ile bu konuda okul yöneticilerinin sorumlulukları, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının genel değerlendirilmesi kapsamında ilçe ve okullar bazında TEOG değerlendirmeleri, YGS değerlendirmeleri, LYS değerlendirmeleri, spor faaliyetleri gibi konularda açıklamalar yaparak TEOG, YGS ve LYS sınav sonuçlarını çok yönlü olarak analize tabi tutulması gerektiğini okullarda ölçme değerlendirme konusuna önem verilmesini isteyerek her okulun her dönem en az birer sosyal etkinlik gerçekleştirmesi, eğitim bölgelerinin de kendi aralarında ortak bir etkinlik gerçekleştirmeleri gerektiğini söyleyerek bir çok konuya değindi.
Paylaşılan konulara ilişkin görüşmelerde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Milli Eğitim Müdürleri Safranbolu’da Toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Eylül 2015 tarihinde saat 14 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milli Eğitim Müdürleri Safranbolu’da Toplandı haberi güncellenecektir.

KARABÜK İLÇELERİ
  KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ
  09 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:31
  • Guneş
   06:16
  • Öğle
   12:58
  • İkindi
   16:33
  • Akşam
   19:18
  • Yatsı
   20:49
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı