İSTANBUL HABERLERİ

Milletvekilleri, Eyüp Sultan’da Buluştu

IHA
31.10.2015 - 11:31Son Güncelleme :
Milletvekilleri, Eyüp Sultan’da Buluştu
IHA

AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve AK Parti İstanbul Milletvekili adayları Eyüp Sultan Camii’nde sabah namazı kılıp dua ettiler.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile AK Parti İstanbul Milletvekili adayları Cuma sabahı, Mekke, Medine ve Kudüs’ten sonra İslam aleminin en önemli 4’üncü merkezi olarak kabul edilen Eyüp Sultan’da buluştular. Başkan Aydın, İl Başkanı Temurci, İlçe Başkanı Aykaç ve Milletvekili adayları birlikte Eyüp Sultan Camii’nde sabah namazı kıldılar.
Namazın ardından ise cami avlusuna çıkan Başkan Aydın, Temurci ve milletvekili adayları camide geleneksel olarak sabah namazı sonrası yapılan duaya iştirak ettiler. Avluda toplanan cemaatle birlikte eller semaya açılarak ümmetin huzuru, vatanın dirliği, birliği için dualar edildi. Duanın ardından birlikte Eyüp El Ensari Hazretleri’nin türbesi ziyaret edildi. Ziyaret çıkışı ise Eyüp Belediyesi tarafından sabah namazı sonrası Eyüp Sultan Meydanı’nda vatandaşlara ikram edilen sıcak çorbadan içildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Milletvekilleri, Eyüp Sultan’da Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 11 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekilleri, Eyüp Sultan’da Buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı