KÜTAHYA HABERLERİ

Milletvekili İshak Gazel: Zeliha Aksaz Şahbaz’ın Açıklaması Beni Üzdü

IHA
04.08.2015 - 15:10Son Güncelleme :

AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ İSHAK GAZEL.

IHA

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, CHP Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz’ın, SLİ ve termik santrali işçileriyle ilgili yaptığı ’basın açıklaması’nı üzüntüyle okuduğunu dile getirdi.
Gazel, "Santral işçilerinin önceki CHP’li yöneticiler tarafından nasıl gaza getirildiğini iyi biliyoruz. İşçilere simit ve su ikram etmek problemi çözmez. O dönmede hedefleri, bir kargaşa ve kaos çıkartmaktı" dedi.
Aksaz’ın şehirde oluşan birlik ve beraberlik havasını katkı sağlamasını isteyen Gazel, "Aksaz’ın basın açıklamasını üzüntüyle okudum. Görüşmenin içeriğinden haberdar olmadan basın açıklaması yapıyor. Keşke kendisi bize ulaşıp, bilgi alsaydı. Ondan sonra basın açıklamasını yapsaydı. Bu en azından, şehrimizde oluşmuş olan birlik ve beraberlik havasına katkı sağlamış olurdu. Biz o süreçte, ben il başkanıyken, CHP il başkanlığı yapmış arkadaşın bu işçileri nasıl gaza getirildiğini iyi biliyorum. İşçilerin arka arka 2 gün işe gitmediğinde iş akitlerinin feshedileceği ortadayken, her gün onların yanı gidip simit su ikram etmek çözüm değildir. O dönmede hedefleri, bir kargaşa ve keos çıkartmaktı.CHP il başkanı açıklama yapmadan önce araştırma yapsın. Çalışmanın içeriğini bilmeden basın açıklaması yapması bizleri derinden üzmüştür" ifadelerini kullandı.
Gazel’in ifade ettiği dönemde, CHP’nin il başkanının Şeref Han olduğu ifade edildi. (EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Milletvekili İshak Gazel: Zeliha Aksaz Şahbaz’ın Açıklaması Beni Üzdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekili İshak Gazel: Zeliha Aksaz Şahbaz’ın Açıklaması Beni Üzdü haberi güncellenecektir.

KÜTAHYA NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  15:30
 • Akşam
  17:45
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı