KAYSERİ HABERLERİ

Milletvekili Havva Talay Çalış ASKON Üyeleri İle Bir Araya Geldi

IHA
31.10.2015 - 17:05Son Güncelleme :

ASKON

IHA

AK Parti Kayseri Milletvekili Doç. Dr. Havva Talay Çalış, cumartesi kahvaltısında ASKON Kayseri şubesi üyeleri ile bir araya geldi.
ASKON Kayseri Şubesi ‘’Cumartesi Kahvaltılarının’’ bu haftaki konuğu AK Parti Kayseri Milletvekili Doç. Dr. Havva Talay Çalış oldu. Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programı karşılıklı konuşmalar, soru-cevap ve sorunların dinlenmesi ile tamamlandı. ASKON Kahvaltısında konuşan Milletvekili Doç. Dr. Havva Talay Çalış, “92 yıllık cumhuriyet tarihinin en önemli atılımlarını gerçekleştiren AK Parti hükümeti, gerek içeriden ve gerekse dışarıdan birçok ortak düşmanın hedefi haline getirildi. Bu yüzden ben 1 Kasım seçimlerini yeni bir Kurtuluş Savaşı olarak değerlendiriyor ve bunu çok önemsiyorum” ifadelerinde bulundu.
ASKON Kayseri Şubesine ve ASKON camiasına sergilediği ‘Dik duruş’ sebebiyle teşekkürlerini ileten Çalış, “Milletin istiklaline, istikbaline sahip çıkmak için, istikrar için, Yarınlara güvenle ulaşmak için, birlik ve beraberlik için sandık tek adres. Sandığa gidelim, Oylarımızı kullanalım, Geleceğimize hep birlikte sahip çıkalım. Yarınki seçimler Vatana millete hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Milletvekili Havva Talay Çalış ASKON Üyeleri İle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 17 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekili Havva Talay Çalış ASKON Üyeleri İle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı