ADIYAMAN HABERLERİ

Milletvekili Fırat, Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

IHA
28.10.2015 - 16:55Son Güncelleme :

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ İBRAHİM HALİL FIRAT SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

IHA

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, 1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Atatürk Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret ederek dua ve destek istedi. Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ile birlikte belediye çalışanlarını ziyaret eden Fırat, çeşitli kurum ve kuruluşları gezdi.
İlk günkü aşkla son güne kadar çalışacaklarının altını çizen Milletvekili İbrahim Halil Fırat “Seçim çalışmalarına start verildiği günden bu güne seçim çalışmalarımızı arkadaşlarımızla birlikte durmadan devam ediyoruz. Köy, kasaba, belde, ilçe ve merkezde insanın yaşadığı her yere ulaşmaya gayret ediyoruz ve ulaşıyoruz. Bu ziyaretlerimizin ardından oldukça umutluyuz. Halkın göstermiş olduğu teveccüh bizleri mutlu ediyor. İnşallah hem Adıyaman’da 5 vekil çıkartacağız hem de ülkede tek başımıza iktidar olacağız. Bu aşkla çalışmalarımızı son güne kadar da devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Milletvekili Fırat, Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekili Fırat, Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı