GAZİANTEP HABERLERİ

Milletvekili Erdoğan, Sandıklara Sahip Çıkılmasını İstedi

IHA
30.10.2015 - 17:39Son Güncelleme :

MEHMET ERDOĞAN VATANDAŞLARA SANDIĞI İŞARET EDEREK “İSTİKRARA OY VERİN” DEDİ

IHA

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, 1 Kasım sabahı vatandaşların sandığa giderek oylarını kullanmasını ve sandıklarına sahip çıkması gerektiğini ifade etti.
1 Kasım Erken Seçim çalışmaları nedeniyle gece gündüz çalışmalarını sürdüren Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan çalışmaların sonuna gelindiğini belirterek artık sözün millette olduğunu ifade etti. Erdoğan, kampanya süresince kendisine destek verenlere teşekkür etti. Gaziantep’te mezra, köy, belde ve ilçelerin tamamında çalışma yürüttüklerini belirten Erdoğan il genelinde ’çalmadık kapı, ziyaret etmedik mahalle ve sokak’ bırakmadı bırakmadı. Vatandaşların büyük sevgi gösterileriyle karşılaşan Erdoğan, 1 Kasım sandığını millete emanet ettiklerini ve buradan çıkacak karara herkesin saygı duyması gerektiğini vurguladı. Erdoğan,“1 Kasım Türkiye için bir milattır. Türkiye’nin kaderini değiştirecek, önünü açacak olan bu seçimlerde vatandaşlarımızın mutlaka sandık başına gitmesi ve oylarını kullanması, sayımlar bitene kadar sandıklarına sahip çıkması gerekmektedir. Milletimize inanıyoruz ve güveniyoruz. İnanıyoruz ki 1 Kasım sandığından huzur, istikrar ve tek başına iktidar çıkacak. Ak Parti 13 yılda Türkiye’de başlattığı kalkınma hamlesini bundan sonraki süreçte de devam ettirecek ve milletimizin desteğiyle Türkiye Ortadoğu’nun lider ülkesi unvanını koruyarak gelişmiş ülkeler arasındaki yerini yükseltecek. Bugün seçim kampanyamızın son günü. Bu süreç içerisinde bizlerle birlikte kampanyaya destek veren Ak Parti il ilçe teşkilatlarına, gençlik ve kadın kollarına, köy ve mahalle temsilcilerimize, bizlerle gecesini gündüzüne katarak Gaziantep’i karış karış dolaşan partililerimize, bizleri evlerinde, iş yerlerinde, fabrikalarında ve ofislerinde ağırlayan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte Ak Parti millete emanet. Milletimiz bu emaneti 1 Kasım sandığından Türkiye’nin tek başına iktidarı partisi olarak çıkaracaktır. Buna inancım sonsuzdur“ şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Milletvekili Erdoğan, Sandıklara Sahip Çıkılmasını İstedi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 17 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekili Erdoğan, Sandıklara Sahip Çıkılmasını İstedi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı