TRABZON HABERLERİ

Milletvekili Balta, Beşikdüzü İlçesinde İncelemelerde Bulundu

IHA
28.10.2015 - 13:30Son Güncelleme :

BALTA BEŞİKDÜZÜ CEZAEVİ İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

IHA

AK Parti Trabzon Milletvekili ve adayı Muhammet Balta, Beşikdüzü ilçesinin Anbarlı Mahallesi sınırları içinde 202 dönüm arazi üzerine kurulacak olan açık ve kapalı cezaevinin inşaatı incelemelerde bulundu.
İncelemelere Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu ve AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci katıldı.
67 milyon TL’ye ihaleye çıkan bin kişilik cezaevinde 500 kişiye istihdam sağlanacağını belirten Balta, "Çalışmalara başlayan yüklenici firmanın içinde lojman binaları dahil cezaevini bitirme süresi 600 gün olarak belirlenmiş. İlçeye ekonomik anlamda büyük katkı yapacak olan cezaevini inşallah en kısa zamanda bitireceğiz. 13 yıllık kazanımların korunması ve daha ileriye taşınması, reformcu ve yenilikçi bir irade mutabakat sağlanması, ülkenin huzur ve güvenliğinin temin için kararlı ve sonuç alıcı politikaların sürdürülmesi için 1 Kasım’da K Parti’me oy istiyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Milletvekili Balta, Beşikdüzü İlçesinde İncelemelerde Bulundu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekili Balta, Beşikdüzü İlçesinde İncelemelerde Bulundu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı