GAZİANTEP HABERLERİ

Milletvekili Adayı Ahmet Uzer Köyleri Gezdi

IHA
27.10.2015 - 17:07Son Güncelleme :

MİLLETVEKİLİ ADAYI AHMET UZER KÖYLERİ GEZDİ

IHA

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Ahmet Uzer beraberindeki heyet ile birlikte mahalle olan köyleri ziyaret etti.
Vatandaşların taleplerini dinleyen Milletvekili Adayı Uzer 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimler için destek istedi. AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Ahmet Uzer, AK Parti Şehitkamil ilçe Başkanı Halil Uğur, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler ve beraberindeki heyet ile birlikte mahalle olan köyleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin isteklerini dinleyen Milletvekili Adayı Uzer, mahalle sakinleriyle uzun süre sohbet etti.
1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimlerin önemli olduğuna dikkat çeken Milletvekili Adayı Uzer, bu seçimlerin gelecek nesiller için önemli olduğunu belirterek, vatandaşların istikrardan yana oy kullanmalarını istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Milletvekili Adayı Ahmet Uzer Köyleri Gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekili Adayı Ahmet Uzer Köyleri Gezdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı