SAKARYA HABERLERİ

Milletvekili Aday Adaylarının Arifiye Belediyesi Ziyaretleri Sürüyor

IHA
25.02.2015 - 12:22Son Güncelleme :

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARININ ARİFİYE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

IHA

Haziran ayında yapılacak olan Genel seçimlerde AK Partiden Sakarya Milletvekili aday adayı olan Ziya Cevherli ve Melik Hayri Çetinkaya Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Arifiye’de Belediye tarafından yapılan yatırımlar ile, ilçe hakkında genel bilgiler veren İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Arifiye’miz Sakarya’mızın sanayi merkezi olmasının yanı sıra, Dış Mekan Süs Bitkiciliği üretimi açısından ülkemizin önde gelen merkezlerinden. İl Ormanı ve Sapanca gölünün oluşturduğu sera etkisi ile Süs Bitkiciliği konusunda Dünya lideri olan Hollanda’dan bile daha kaliteli bitkilerin üretilebildiği bir bölge. Bu gün Arifiye sahip olduğu bir çok işletmenin yanı sıra bir de Dış Mekan Süs Bitkicileri kooperatifine sahip. Yurt içinin yanı sıra, Yurt dışına da ihracat yapan üreticilerimiz, Arifiye’mizin ve ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasına katkı sağlıyor. Geçtiğimiz dönemde başlattığımız, ilçemize imar yönünden gelişme sağlayacak 3194 Sayılı İmar Yasasının 18’nci madde uygulamaları halen devam ediyor. 20 Bölgede yaptığımız çalışmalar, 12 Bölgede tamamen bitti. Diğerlerinde bir kısmı askıya çıktı, bir kısmında ise devam ediyor. Çalışmaların tamamlandığı bölgelerde modern site ve villa tarzı yapılardan oluşan hızlı bir yapılaşma başladı bile. Bundan sonra ise, diğer kurum ve kuruluşlarla iş birliği yaparak insanımıza gelir sağlayacak meslek edindirme kursları, alternatif gelir kaynağı sağlayacak çalışmalar, sosyal ve kültürel ihtiyaçları için tesisler yaparak insanımıza Arifiye’de yaşama ayrıcalığını sağlama istiyoruz. İnşallah seçimlerde siz değerli büyüklerimizi milletvekili ve bakan olarak görürüz. Çünkü bu çalışmalarımız sırasında kapınızı hep çalıyor olacağız" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Milletvekili Aday Adaylarının Arifiye Belediyesi Ziyaretleri Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 12 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekili Aday Adaylarının Arifiye Belediyesi Ziyaretleri Sürüyor haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:17
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:24
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:15
Sayfa Başı