DÜZCE HABERLERİ

Milletvekili Aday Adayı Özlü Teşkilat Ziyaretlerini Sürdürüyor

IHA
24.02.2015 - 16:35Son Güncelleme :

FOTO: SAVUNMA SANAYİ MÜSTEŞAR YARDIMCI İKEN GÖREVİNDEN İSTİFA EDEN VE AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLAN FARUK ÖZLÜ TEŞKİLAT ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

IHA

Savunma Sanayi Müsteşar yardımcı iken görevinden istifa eden ve AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı olan Faruk Özlü teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.
7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi görevinden istifa ederek AK Parti Düzce Milletvekili aday adayı olan Özlü teşkilat ziyaretleri kapsamında Akçakoca İlçe ve Boğaziçi Belde teşkilatlarını ziyaret etti.
Teşkilat mensuplarına hedefleri hakkında bilgiler veren Özlü, aday adaylığı sürecinde kendisi için destek istedi. Akçakoca’nın Düzce’nin gözbebeği ve Karadeniz’in nadide bir incisi olduğunu kaydeden Özlü, Akçakoca’nın turizm anlamında hak ettiği konuma gelebilmesi anlamında gerekli projelerin oluşturulması ve bunların gerçekleştirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.
Düzce’de siyasetin yeniden dizayn edilmesi ve kişi odaklı değil, iş odaklı bir siyaset oluşturulması gerektiğinin altını çizen Özlü, bunun gerçekleşmemesi halinde iş, ürün ve hizmet üretilemeyeceğine dikkat çekti.
Özlü, “Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve başbakanımız Ahmet Davutoğlu öncülüğünde başlatılmış olan Yeni Türkiye hamlesine katkı sağlamak istiyorum. Düzce’nin gelişmesi ve kalkınması için proje bazlı çalışmalar yürütecek ve bunlar için kaynak arayacağız. Temel görevim Ankara’da Düzce ile ilgili konuları takip etmek ve Düzce’yi Ankara’da güçlü bir şekilde temsil etmek olacak” şeklinde konuştu.
Özlü, kendisine yakın ilgi gösteren teşkilat mensuplarına da teşekkür ederek, kendisine güvenenleri mahcup etmemek adına elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Milletvekili Aday Adayı Özlü Teşkilat Ziyaretlerini Sürdürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 16 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekili Aday Adayı Özlü Teşkilat Ziyaretlerini Sürdürüyor haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:22
 • Akşam
  17:36
 • Yatsı
  19:13
Sayfa Başı