Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Miliç: Fener'de cok mutluyum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertli ekibin Sloven basketbolcusu Marko Miliç, kafasında lokavt biter bitmez NBA'ye dönme fikri ile İstanbul'a geldiğini, ancak muhteşem Fener seyircisini görünce fikrini değiştirdiğini söyledi.

<ı>En mutlu günlerim

Fenerbahçe Basketbol Takımı'nın, Avrupa'nın en büyük organizasyonu olan Eurostars'a gönderdiği üç yıldızdan biri olan Marko Miliç, sarı lacivertli kulüpte hayatının en mutlu dönemini yaşadığını söyledi. Kafasında lokavt biter bitmez NBA'ye dönme fikri ile İstanbul'a geldiğini söyleyen Miliç, artık bu düşüncesinin değiştiğini ifade etti.

<ı>Seyirci muhteşem

Fenerbahçe'nin Avrupa'nın en büyük kulüplerinden biri olduğunu söyleyen Sloven basketbolcu, ‘‘Fenerbahçe seyircisi gerçekten çok muhteşem. Öylesine heyecanlı ve coşkulular ki, sizi iyi oynamaya şartlandırıyorlar. Ligin ilk yarısında belki onların beklentilerine cevap veremedik. Ancak ikinci yarıda çok daha iyi olacağız’’ dedi.

<ı>Çıkışa geçeceğiz

Oyuncuların artık birbirini tanıdığını ve bundan böyle sıkıntıların yaşanmayacağını ileri süren Miliç, ‘‘Hem ligde, hem kupada hem de Avrupa'da taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz. Benim için artık NBA düşüncesi ortadan kalktı. Çok mutlu olduğum Fenerbahçe'de büyük zaferler yaşamak istiyorum’’ diye sözlerini noktaladı.

<ı>Abdul Rauf neden gitti?

Miliç ile F.Bahçe üzerine sohbet ederken yanımızda oturan Panathinaikos'un yıldızı Ekonomu söze karıştı: ‘‘F.Bahçe'yi biliyorum ama Abdul Rauf'u neden gönderdiler?’’ sorusunu yöneltti. Miliç'in cevabı çok ilginçti: ‘‘Abdul Rauf, şutör bir oyuncu. Ondan pas vermesini istediler, tabii olmadı. Herkes sabırsız olunca böyle durumlar ortaya çıkabiliyor.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz