Miley Cyrus Rolling Stone'a kapak oldu

Hürriyet Haber
25 Eylül 2013 - 11:03Son Güncelleme : 25 Eylül 2013 - 15:27

Rolling Stone dergisine üstsüz pozlar veren Miley Cyrus, artık dili dışarıda gezmeyeceğini söyledi.

Disney Channel'da çocuk yaşta başlayan müzik kariyerinde kısa zamanda büyük değişim geçiren 20 yaşındaki şarkıcı Miley Cyrus, kıyafetleri, açıklamaları ve dansları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer alan habere göre; bir süre önce gerçekleşen MTV Müzik Ödülleri gecesindeki performansı müstehcen bulunması nedeniyle birçok olumsuz eleştiri alan Miley Cyrus, Rolling Stone dergisine iddialı pozlar verdi.

Artık uslu küçük bir kız değil, seksi ve vahşi bir kadın olduğunu gözler önüne seren Cyrus, tamamen çıplak bir şekilde havuza ve duşa giriyor.

Fotoğraflarda göğüslerini elleriyle kapatan Miley Cyrus, dergiye verdiği röportajda "Seksi olmaya çalışsaydım, olurdum. Şu ankinden çok daha iyi dans ederdim mesela" şeklinde konuştu.

Sahne şovlarında yaptığı danslarla ilgili de konuşan Miley "İnsanlar benimle ilgili şunu düşünüyor; 'Miley zenci gibi poposunu sallıyor ama aslında dünyanın en düz poposuna sahip' Evet, doğru, haklılar. 49 kiloyum, farkındayım" dedi.

Miley dili dışarda gezmesiyle ilgili "Şimdi insanlar sürekli benden dilim dışarıda gezmemi bekliyor. Sanırım bundan sonra bunu asla yapmayacağım" dedi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı