Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milan'da Terim havası

Yardımcısı Di Gennaro, Fatih Terim'i La Gazetta dello Sport'a anlattı: "Artık Milan'da Terim havası var. Onun istedikleri konsantrasyon ve pres."

Reha ERUS / ROMA
SON GÜNCELLEME
Milan'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Antonio Di Gennaro, Türk teknik direktörü La Gazetta della Sport'a anlattı. Di Gennaro, Terim'den övgüyle söz ederken, "Artık Milan'da Terim havası var. Terim'in istedikleri konsantrasyon ve press. Kendisi sert bir teknik adam ama futbolculara değer vermesini de biliyor" ifadelerini kullandı.

Fiorentina'da da Terim'le çalışan Gennaro, başarılı teknik adam için "Onun istedikleri konsantrasyon ve pres. Futbolcu ile arkadaşlığa tamam diyor ancak ölçülü ilişkileri tercih ediyor. Futbolcuların rahat dinlenmesi için zaman ayırmaları, kendi felsefesine uygun. Sadece takım içinde değil, teknik kadroyu da dahil ederek, toplu bir grup yaratmayı hedefliyor" dedi.

Bu arada basında yer alan iddiaya göre de Hakan Şükür, İngiliz takımı Fulham'a gidecek. Bir aydır Bierhoff'un peşinde olan İngilizlerin, şimdi de gözünü Hakan Şükür'e diktiği öne sürüldü. Gazete haberlerinde İnter'de geçtiğimiz sezon fazla şans bulamayan Türk futbolcunun İngiliz takımına transfer olabileceği belirtildi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler