Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milan Baros: Zor maçlar oynamadık

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ÇEK yıldız Milan Baros penaltıdan attığı golle geceye damga vuran isimlerden olurken, atılan gollerin takım ruhunu oluşturduğunu söyledi. Golcü oyuncu şunları söyledi: “Normalde ilk maçlarda çok skor yapmamız çok önemli. Gelecekte de bu performansımızı devam ettirmek istiyoruz. Daha henüz zor maçlarımız gelmedi.
Gerçekçi olmak lazım. Böyle çok gol atıyoruz ama esas ligde ve UEFA Avrupa Ligi’nde çok daha zor rakiplerle karşılaşacağız. Güven açısından bu goller çok önemli. En önemlisi de bu gollerle takım ruhunu elde ediyoruz. Bu çok önemli.”

Baros, rekabetin forma için savaşmalaırna neden olduğunu söylerken, taraftarları övdü şöyle konuştu: “Hayatımda gördüğüm en muhteşem seyircilerden bir tanesi Galatasaray taraftarı. Çok rahatlıkla söyleyebilirim ki ben Liverpool’a gittiğimde Liverpool seyircisinden daha fantastik bir seyirci olamaz diye düşünmüştüm. Ama bu burada değişti. Çünkü Galatasaray seyircisi en az Liverpool seyircisi kadar ateşli. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır, çünkü onlar sayesinde kazanıyoruz.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz