« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Milan Baros, Beşiktaş'a mı gidiyor?

Tomas Sivok, Galatasaray ile yolları ayrılması beklenen Milan Baros'un, Beşiktaş'a transfer olacağı yönündeki haberler hakkında konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çek basını, Çin ve ABD'den 1.5 milyon euroluk yıllık teklifler alan Milan Baros'un, Galatasaray'dan kazandığı rakamdan 1.2 milyon euro daha az kazanacağı için bu teklifleri geri çevirdiğini belirterek, "Kariyeri sonlanmak üzere olan Baros, muhtemelen finansal sebeplerden dolayı İstanbul'dan ayrılmak istemiyor" şeklinde yorumda bulundu.

RÜŞTÜ SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Çekler, buna rağmen sarı-kırmızılı kulübün yaptığı transferlerden sonra Baros'u kesin olarak elden çıkartmak istediğinin altını çizdi.

SIVOK'TAN BAROS AÇIKLAMASI

Milan Baros'un Beşiktaş'a transfer olacağı yönünde çıkan haberlere de yer veren Çek basını, bu konuda siyah-beyazlı takımın stoperi Tomas Sivok'un görüşlerini aldı.

Baros'un Beşiktaş'a transfer olacağı yönünde çıkan haberlere açıklık getiren Sivok, "Bu durum Baros için çok iyi olabilirdi, ama transferin gerçekleşmesi mümkün gözükmüyor. Beşiktaş, şu anda zor bir durumda ve bazı oyuncularını kaybetmek zorunda kaldı. Kulüpte kemer sıkma politikası uygulanıyor. Bu sezon takım anlayışı ve genç futbolcular üzerine yoğunlaşacağız" dedi.

Tecrübeli futbolcu, Beşiktaş'ta kalmasında ailesinin kritik bir rol oynadığını vurgulayarak, "Geçmişte bazı sorunlar yaşadık, ama şu anda İstanbul'da olmaktan mutluyuz" şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz