« Hürriyet.com.tr

Mil kartlarından haberler

Hürriyet Haber
X

99 TL’ye uçak bileti

VakıfBank’ın Worldcard sahipleri için başlattığı indirimli uçak bileti kampanyası 31 Ağustos’a kadar sürecek. Kampanya kapsamında MilPlus ile gidiş- dönüş olmak üzere yurt içi biletlerini 99 TL, Avrupa’ya 169 TL, ABD’ye 399 TL karşılığı Worldpuan kullanımıyla satın alınabiliyor. Puanların yetmediği durumda Avans Puan kullanılabiliyor. (www.vakifkart.com.tr)

Havaalanına konforlu ulaşım

Maximum Kart ve Maximiles, kullanıcılarına İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da havaalanı ulaşımları için MaxiShuttle hizmeti sunuyor. Kart kullanıcılarının şehir içinde istedikleri adresten alınıp istedikleri adrese bırakılarak havaalanına rahat ve konforlu bir şekilde ulaşmalarını sağlayan bu hizmet, yaz sezonunda Çeşme, Bodrum, Fethiye, Dalaman, Belek, Olimpos, Kalkan, Manavgat, Alanya, Kemer ulaşımlarında da kullanılabiliyor. (www.maximum.com.tr)

Alo, size bir sorum var

Miles&Smiles kullanıcıları THY başta olmak üzere tüm Star Alliance üyesi havayollarından ödül bilet ve refakatçi bileti alabiliyor. Ayrıca American Express ile yurtiçinde yüzlerce seçkin markada yüzde 10-15 oranında özel indirimlerden, yurtdışında ise American Express’in özel ayrıcalıklarından faydalanıyor. Kart kullanıcıları Seyahat ve Concierge Hattı’nı arayarak seyahatle ilgili A’dan Z’ye her türlü desteği alabiliyor. (www.milesandsmiles.net)

Yüzde 20 indirim

Wings kartı, Style programındaki Gurme,Travel ve Wellness ile Türkiye’nin her yerinde indirimli alternatifler sunuyor. Wings Style programında 100’ün üzerinde lokasyonda yüzde 20’ye varan indirime ek olarak bir çok sürpriz kart kullanıcılarını bekliyor. Mil puanları, Karada Mil sistemi ile anlaşmalı Wings Style üye işyerlerinde de kullanabiliyor. Kart sahipleri havaalanında indirimli vale ve shuttle hizmetlerinden yararlanıyor. (www.wingscard.com.tr)

Kaynak:

YazYaz
Ayvalık Yeni Alaçatı olur mu?
36 Saat
36 saatte Granada
GezginGezgin
Disneyland’da rüya gibi bir gün
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Havalimanında sıra beklemeyin
En İyi
Türkiye’nin en güzel 10 nehri
GezginGezgin
Şehirde kalanlara bayram için 20 öneri