« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Middlesbrough’da Tuncay rüzgarı

Milli futbolcu, antrenmanlardaki performansıyla İngilizleri büyülerken, idmanda attığı klas gol internette tam 200 bin defa izlendi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TUNCAY'IN GOLÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...
MIDDLESBROUGH
, bu yaz Fenerbahçe’den renklerine bağladığı Tuncay Şanlı’yı adeta yeniden keşfetti. Yeni takımıyla ilk günlerini yaşayan milli futbolcu hakkında resmi internet sitesinde iki ayrı habere yer veren İngiliz kulübü, övgü dolu ifadeler kullandı. Türk yıldızın daha ilk çalışmada yaptığı klas hareketlerle takım arkadaşlarını etkilediğini yazan site, "Tuncay, onu ülkesinde böylesine büyük bir isim yapan klasını göstermekte gecikmedi" ifadesini kullandı. Haberde, Middlesbrough Teknik Direktörü Gareth Southgate’in milli yıldızla ilgili şu görüşlerine de yer verildi: "Bizimle birlikte ortaya koyduğu heyecan ve hırstan çok memnunum. Hem tekniği hem de idman sahasında bile görülebilen iş ahlakı, çok iyi." Southgate bununla birlikte, Tuncay’ı sağ kanatta denediğini, ancak orta sahanın diğer bölgelerinde ve forvet arkasında da görevlendirebileceğini belirtti.

İlk maçı FOX’ta

Tuncay Şanlı
, yeni takımı Middlesbrough ile ilk sınavına bugün çıkacak. İngiliz ekibinin Schalke 04 ile oynayacağı hazırlık maçı saat 19.00’dan itibaren FOX Tv’den naklen yayınlanacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz