Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Microsoft’tan Arena Bilgisayar’a ödül

  Hürriyet Haber
  03.01.2012 - 12:38 | Son Güncelleme: 03.01.2012 - 12:38

  “2011 Yılı, Yılın Distribütörü” ödülünü alan Arena Bilgisayar, Microsoft’un kurumsal lisanslama satış modellerinden biri olan Kiralama’daki çalışmalarından dolayı bir ödül daha kazandı.

  Microsoft’un kurumsal lisanslama satış modellerinden biri olan ve şirketlerin maliyet yönetimine büyük katkı sağlayan Kiralama; 3 yıllık anlaşma şeklinde yapılıyor ve her yıl kiralanabilecek ürünler yeniden belirlenebiliyor. Buna bağlı olarak 3 yıl boyunca fiyat koruma garantisini kapsıyor. Kiralama ya da anlaşma da denilen bu hizmet ile ürünler, kiralama modeli ile müşterilerin kullanımına sunuluyor.
   
  Microsoft, 2011 yılı başında satış modelinin daha çok yaygınlaşmasına yönelik dağıtıcıları arasında bir yarışma duyurdu.  Yarışma, 3 kriteri içerisinde barındırıyordu; yeni anlaşma yapmak - anlaşma sayılarını artırmak – anlaşma yenilemelerini en çok sayıya getirmek. Yıl değerlendirmesinde tüm aylarda en çok başarı sağlayan distribütör Arena Bilgisayar oldu ve Yılın Şampiyonu olarak kupasını aldı.
   
  Arena Bilgisayar Yazıcı ve Yazılım Bölüm Müdürü Atıf Büyüksoy, “2011 yılında gösterdiğimiz performanstan dolayı kazandığımız Yılın Distribütörü ödülünün yanında, Microsoft’un, Kiralama Modeline yönelik bizi teşvik ettiği, tatlı rekabeti de içerisinde barındıran yarışma sonucunda elde ettiğimiz kupa bizleri çok mutlu etti. Uzun soluklu bir odağı gerektiren ve istikrarlı bir çalışmanın başarı getireceği bu aktivitede planlı ve takipçi özellikleri ile emek sağlayan ekibimi kutlarım."

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı