Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mick mavi tura çıktı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İstanbul Ali Sami Yen Stadı'ndaki muhteşem konserinden sonra Mick Jagger, eşi Jerry Hall, oğlu ve yardımcılarıyla Bodrum'a geldi. Jagger, konser yorgunluğunu, dünyaca ünlü müzik adamı Ahmet Ertegün'ün evinde attı, kısa süreli mavi yolculuğa çıktı.

Özel uçakla, pazar günü saat 19.00 sıralarında Bodrum'a gelen Mick Jagger ve eşi, geceyi Ahmet Ertegün'ün evinde geçirdi. Dün öğle saatlerinde, Ahmet Ertegün'le birlikte eşi Jerry Hall, oğlu Gabriel Luke, bakıcısı ve korumasıyla marinaya gelen Mick Jagger, İona Marina adlı tekneyle Bodrum koylarında mavi tura çıktı. Ünlü müzik yıldızı, mavi keten takımı ve hasır şapkasıyla, Jerry Hall ise kısa ince eteği ve tişörtüyle zarif bir görünüm sergiledi. Jagger ve ailesi, akşam Halikarnas Disco'da eğlendi. Ünlü müzisyenin bu sabah İstanbul'a döneceği bildirildi.

Geçen cumartesi gecesi İstanbul Ali Sami Yen Stadı'nda unutulmaz bir konser veren ünlü rock grubu The Rolling Stones'un üyelerinden Mick Jagger, ailesiyle mavi yolculuğa çıktı.Mick Jagger, eşi Jerry Hall ve Ahmet Ertegün, Bodrum'da yorgunluk atıp mavi tura çıktılar. Jerry Hall'un çocuğunu sürekli kucağında taşıması dikkat çekti.Bunları da Beğenebilirsiniz