« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Michael Skibbe ilk antrenmanına çıktı

Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Michael Skibbe, Çamlık Spor Tesisleri'nde ilk antrenmanına çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Çamlık Spor Tesisleri'nde teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana, izinli olan Shelton ve Mustafa Sarp'ın dışındaki bütün futbolcular katıldı. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda, futbolcular koşunun ardından geniş alanda pas çalışması yaptı.

Skibbe, gazetecilere yaptığı açıklamada, iyi bir transfer politikası izlediklerini ve önemli transferler yaptıklarını belirterek, lig başlamadan bir veya iki transfer daha yapabileceklerini söyledi.

Bir önceki sezon Samsunspor'da oynayan, ancak şimdi herhangi bir takımla anlaşması olmayan Selim Teber'in transferi içinde lig başlamadan önce karar vereceklerini aktaran Skibbe, şöyle konuştu:
“İyi bir takım oluşturabileceğimizi düşünüyorum. Bu takımın Süper Lig'de oynayabileceğini ve kalıcı olduğunu göstermek istiyorum. Gerede'de yapacağımız kampta genç futbolculara yer vereceğiz. Bu genç oyuncuların dışında ligde oynayan ve lig tecrübesi olan orta yaş diyebileceğimiz oyuncuları göz ardı etmedik. Özellikle Avusturya kampı dönemini heyecanla bekliyorum. Çünkü orada taktik ağırlıklı ve top ağırlıklı çalışmalarımız olacak. Gerede kampında kondisyon ve kuvvet yüklememiz bitince, Avusturya'da oynayacağımız hazırlık maçlarına ağırlık vereceğiz.”
Skibbe, futbolcuları Mehmet Yıldız'ın “Futbolda şike” davasından ceza almaması taraftarı olduğunu vurgulayarak, Yıldız'ın çok önemli ve beğendiği bir futbolcu olduğunu ve kendisinden faydalanmayı düşündüklerini kaydetti.

Antrenman sonunda, 24 yaşına basan Anıl Karaer'in doğum gününü futbolcu arkadaşları yumurta ve un atarak kutladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler