« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Michael Schumacher evine götürüldü

Fransa Alpleri'nde 29 Aralık 2013'te kayak yaparken geçirdiği kazada başını kaya vurduğu için komaya giren Alman pilot Michael Schumacher yaşam mücadelesine evde devam edecek.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Kayak yaparken geçirdiği kaza nedeniyle geçen yılın aralık ayından bu yana komada olan Formula 1'in efsane pilotu Michael Schumacher, hastaneden çıkarıldı. Schumacher'in tedavisine evinde devam edilecek.

Schumacher'in sözcüsü Sabina Kehm ise hastane çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Michael'ın rehabilitasyon sürecine artık evden devam edilecek. Şu anda durumu daha iyi ancak hala bizi uzun ve zor bir yol bekliyor” diye konuştu.

Öte yandan Michael Schumacher’e hastanede kaldığı zaman zarfında hayranlarının gönderdiği binlerce mektup içinde bir tanesi büyük dikkat çekti. Henüz 9 yaşında olan Aidan Gormley ismindeki İrlandalı kız, üç hafta içinde yazdığı ‘Ferrari Macerası’ adlı resimli hikayeyle Schumacher’in eşi Corinna Schumacher’i oldukça etkiledi.

Bu küçük kızın yazdığı hikayeye cevap veren Corinna Schumacher, “Michael bir savaşçı ve asla pes etmeyecek. Senin iyi dileklerin ve güzel hediyen için teşekkür ederiz. Bu ailemiz için harika bir destekti" ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz